MENU

Vaarverbod
Vaarverbod in verband met te harde wind

Wat een onvergetelijke editie van de Head of the River Amstel 2026! 🎉

Met trots kijken we terug op een prachtige wedstrijd, vol passie, sportiviteit en onvergetelijke momenten. En wat was het speciaal om onze allereerste TV-uitzending te mogen beleven en interessante gasten uit de roeiwereld te mogen interviewen. Een mijlpaal die we met z’n allen koesteren.
Een extra dikke dankjewel gaat uit naar iedereen die dit evenement mogelijk heeft gemaakt: onze geweldige deelnemers, toegewijde vrijwilligers, ARB-leden en alle anderen die achter de schermen hebben gewerkt.
Een speciale vermelding verdient het bestuur en alle vrijwilligers van Willem 3, jullie inzet, professionaliteit en enthousiasme hebben bijgedragen aan het succes van dit evenement. Zonder jullie was deze dag niet hetzelfde geweest!

Onze voorzitter, André Mulder, spreekt zijn dank uit in deze mooie samenvatting Head of The River Amstel 2026

We hopen jullie volgend jaar weer allemaal te mogen verwelkomen voor een nieuwe, minstens zo mooie editie. Tot dan!

Met sportieve groet,
De Head commissie