MENU

Geen vaarverbod

Vaarverbod

Onze vereniging bestaat dit jaar 140 jaar! Op zaterdag 3 september vindt de jubileumviering plaats. In aanloop daarnaartoe willen we het verenigingsgevoel alvast aanwakkeren. Dit doen we door u, de leden, te vragen om uw mooiste momenten op Willem III met ons te delen op sociale media.

Welk moment op onze vereniging is u het meeste bijgebleven? Waar denkt u nog vaak met plezier of nostalgie aan terug?

Deze momenten, die kunnen bestaan uit een foto of een kort verhaal (max 60 woorden), worden gedeeld op de Facebook- en Instagrampagina’s van Willem III. U kunt het moment zelf plaatsen, met de hashtag #140jaarW3. Tag daarbij het account van Willem III (@rvwillemiii). Wij reposten het bericht dan met het account van Willem III.

Heeft u inspiratie nodig? Mijn eigen mooie moment met WIII-ers was afgelopen voorjaar, op een boottochtje over de Vecht!

Doe nog meer inspiratie op door de sociale mediapagina’s van Willem III te bekijken, of de hashtag #140jaarW3.

Ga naar Facebook van Willem III
Ga naar Instagram van Willem III

Iris Muis, namens de communicatiecommissie